...Głęboka wiedza
Działalność podatkowa wymaga biegłej znajomości aktualnych przepisów.
Zespół naszych ekspertów systematycznie uaktualnia swoją wiedzę na temat stale zmieniających się przepisów podatkowych, dzięki czemu nie tylko unikamy niepotrzebnych błędów i kontroli, ale też udzielamy klientom cennych porad i sugestii.
Nasza wieloletnia praktyka dowiodła, że klienci wymagają również usług wykraczających poza księgowość. W naszych kompetencjach leżą też:
  • STRATEGIA - Tworzenie planów biznesowych oraz analiz ekonomicznych. Sporządzanie strategii finansowych i marketingowych.
  • POŚREDNICTWO - Pośredniczenie w kontaktach z bankami, towarzystwami leasingowymi i brokerami ubezpieczeniowymi. Uczestniczenie w rokowaniach handlowych.
  • DOKUMENTACJA - Przygotowanie dokumentacji do kredytów, leasingów, dotacji unijnych. Sporządzanie ofert, sprawozdań GUS. Analiza stanu dokumentacji finansowo-księgowej.
  • REORGANIZACJA - Tworzenie od podstaw, reorganizowanie lub szkolenie działów księgowości. Pośredniczenie w organizacji szkoleń BHP.
Do naszych klientów zaliczamy zarówno międzynarodowe konglomeraty, firmy i organizacje ogólnopolskie, jak również lokalne zakłady. Bez względu na wielkość firmy, nasze usługi są zawsze tej samej jakości, dzięki czemu dorobiliśmy się dużej grupy lojalnych klientów. Mamy nadzieję, że będą chcieli Państwo do nich dołączyć.

...Pełna komunikacja
Naszym klientom zależy na natychmiastowym dostępie do swoich danych, dlatego też stworzyliśmy wiele sposobów przekazu informacji.
Klienci otrzymują informacje telefonicznie, jak również przez email, faks lub bezpośrednio przez modem - podłączając się do naszego serwera. Dostęp do serwera umożliwia przeglądanie i wydruk programów księgowych, jak również dostęp do biblioteki zawierającej zeskanowane dokumenty (sprawozdania finansowe, deklaracje, dokumenty rejestrowe itp.). Klienci, którzy preferują wydrukowane raporty otrzymują je pod same drzwi - dostarczone są przez naszych kierowców.

...Pełna odpowiedzialność
Z dumą odnosimy się do wyników naszej pracy. Każdy raport, każda deklaracja są wielokrotnie sprawdzane i weryfikowane.
Z prawnego punktu przejmujemy pełną odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji. W przypadku kontroli to nie klient, lecz nasze biuro jest przedmiotem badania. Klient unika więc zakłóceń swojej działalności gospodarczej, a także związanego z kontrolą stresu.

...Szybka i niezakłócona obsługa
Klienci korzystają z wiedzy i pracy całego zespołu naszych specjalistów, co stanowczo przyspiesza szybkość obsługi dokumentów.
Dzięki sprawnej grupie pracowników potrafimy stawić czoła sporym wyzwaniom jak na przykład wprowadzenia danych z kilku lat dokonujemy w ciągu kilku dni. Współpraca z nami jest znacząco bardziej wydajna niż zatrudnianie własnego pracownika do prowadzenia ksiąg. Klient otrzymuje nie tylko szybszą usługę, ale unika kosztów związanych z zatrudnieniem pełnoetatowego pracownika i wyposażeniem go w aktualny sprzęt i oprogramowanie. Nasze biuro pracuje cały rok, we wszystkie dni tygodnia, więc klienci nie obawiają się o niedociągnięcia związane z urlopem czy chorobą swojego pracownika. W konsekwencji, nasi klienci są w stanie skupić się na swojej działalności gospodarczej, nam zostawiając troskę o księgowość.


Copyright © 2008 BIURO RACHUNKOWE - Jacek Jędrzejowski | Wszystkie prawa zastrzeżone!